Przystań Szkraba - przedszkole gdynia
Podniebny Raj Kosakowo Podniebny Raj Kosakowo Podniebny Raj Kosakowo Podniebny Raj Kosakowo Podniebny Raj Kosakowo

 • Kontakt

  tel. (dyrektor)

  nr: 600 046 412

  tel. (przedszkole)

  nr: 724 519 075

  Adres:

  ul. Krasickiego 14
  81-198 Kosakowo


 • Line

 • Nasza misja

  Naszym celem jest poszukiwanie i wydobywanie wszelkich talentów, jakie drzemią w dzieciach i dawanie im możliwości rozwoju. Nasz cel chcemy osiągnąć małymi krokami dbając o indywidualizację, otwartą komunikację i wzajemne poczucie bezpieczeństwa. Wiodącymi wartościami, jakimi się kierujemy jest szeroko pojęte dobro dzieci, wrażliwość na potrzeby każdego człowieka, poszanowanie naszych praw i rozwój intelektualny nas wszystkich. Wyróżnia nas rodzinna atmosfera, dbałość o szczegóły, wysoki poziom edukacyjny i nieustająca chęć rozwijania się.


  Oferta

  Przedszkole Podniebny Raj zostało założone w 2009 roku jako jedno z pierwszych niepublicznych przedszkoli mieszczących się na terenie gminy Kosakowo. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce. Duże doświadczenie i sprawdzone programy nauczania. Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców. Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Naszym priorytetem jest zagwarantować bezpieczeństwa, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty.

  W Ofercie Naszego Przedszkola posiadamy wiele zajęć mających na celu ogólny rozwój naszych podopiecznych, jak i również prawidłowe przygotowanie do rozpoczęcia nauki w dalszej edukacji szkolnej.


 • Line

 • Cennik

  Czesne: 299-499zł

  Posiłki: 11,50 zł/dzień

  Wpisowe: 299zł


Radoscne dzieciństwo to klucz do szczęśliwego Życia.

Email:   podniebnyraj.kosakowo@gmail.com